јазици

На тема-icon прашање Bombardier CRJ инсталиран, но не се појавува во Припрема 3d v4.5

Повеќе
2 месеци 3 недели - 2 месеци 3 недели # 1425 by thaiphoon

Каков прекрасен авион, Ерик! Веројатно најубавиот мал современ регионален авион.
Само: го преземав авионот, го инсталирав со лесен инсталетер, да, кликнував Prepar3dv4 кога ќе биде побарано, но авионот не се појави кога ќе го отворам Припрема.
За време на инсталацијата ми беше кажано дека има ажурирање за овој AC, но не знаев како да вклучам таа датотека. Може ли некој да помогне, молам? Ви благодарам.

Дополнителни белешки: Имам инсталирано и деинсталиран авионот неколку пати, секогаш со ист негативен резултат. Ги погледнав ажурирањата (каде да преземам?), Но ажурирањата се направени од други причини.

Прилози:
Последно уредување: 2 месеци 3 недели пред thaiphoon. Причина: повеќе информации додадени

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 месеци 3 недели # 1426 by rikoooo

Здраво,

Ве молиме симнете ја најновата верзија, како што рече дека имало ажурирање. Ќе го поправат проблемот:

www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/16/876

Ти благодарам


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: alinho

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 месеци 3 недели # 1427 by thaiphoon

Почитуван Ерик,
Би сакал да ви се заблагодарам за вашата помош. Ова ново симнување навистина ја заврши работата. Мора да бидете маестра на симулација на лет, исто како Роже Федерер (мон сонародник) е маестро во тенис.
Со почит
Dario

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 3.875 секунди
јазици