јазици

На тема-icon Решен нови FSX 2020

Повеќе
3 месеци 3 недели # 1428 by Lingwell18

Секој го видел приколките за ова на YouTube? Изгледа неверојатно. Ќе бидат направени за xbox и компјутер. Изгледа зачудувачки да бидам искрен и ако го поддржува VR, тогаш сите подобро.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.173 секунди
јазици