јазици

На тема-icon прашање Мерачите на Ил-76 (жиро, надморска височина итн.) Не се појавуваат.

Повеќе
1 месец 3 недели # 1446 by rederos

Здраво, јас ја преземав Ил-76 од тука, и изгледа како добар, но мерачите не се појавуваат, наместо само панел зад мерачот. Па само зелен панел со мерачи, и имам fsx пареа. Дали некој знае за тоа?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.726 секунди
јазици