јазици

На тема-icon прашање Вградување "fichiers симулатор за летање" не reconnu par fs9

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 123 by CHRIS380

Здраво на сите,
Je ne suis pas ОН CRAC en informatique повеќе je constate que Пон fs9 ne reconnait плус l'преместувањето du досието "fichiers лет симулатор" et donc невозможно де créer ОН вол et de l'enregistrer. J'ai bien sélectionné le досието manuellement dans la Boite де дијалог dédiée aux fichiers злоти, повеќе J'ai d'un порака erreur ме disant que les тома ne peuvent être enregistrés ОУ обвиненија qu'à сместувања ce досие. Je ne ВОИ pas une si mise à jour récente qui est à l'origine de Ce за проблеми. Je n'ai jamais rencontre ce за проблеми со auparavant. Си vous pouvez m'aider, merci d'Avance.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 124 by Dariussssss

Ве молиме, овој форум е само на англиски јазик. За францускиот форум, следете го овој линк:

www.rikoooo.com/fr/forum/

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: CHRIS380, Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.198 секунди
јазици