јазици

На тема-icon прашање ATR 42 / 72 од фокус

Повеќе
2 месеци 2 недели # 1447 by Macca22au

Ги инсталирав вашите ATR пакети за облека, но сфатив дека тие се всушност вкупно авионски инсталации. Меѓутоа, кога ќе изберам авион, панелите се ужасно изнемоштени. Дали има некој лек за ова? Верзијата има некои добри особини, но е изненадена со проблемот на фокусирање.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.317 секунди
јазици