јазици

На тема-icon прашање Повеќе FTXDes Сценографијата

Повеќе
2 месеци 3 недели # 1453 by TsumiaZZZ

Здраво на сите,

Јас сум голем fanубител на пакетите за сценографии на FTXDes за цели земји, ги преземав сите 3 пакети на Израел, Либан и Косово.
Но, проблемот е што се обидов да преземам други пакети со сценографии како Албанија и Македонија, преземањата се невообичаено бавни, оштетени или само измами.
Ако некој може да постави сценографии на FTXDes за повеќе земји, освен Израел, Либан и Косово, тоа ќе биде многу ценето.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.146 секунди
јазици