јазици

На тема-icon прашање IL-76 MD нови / проблеми со клапи Може да најдам начин за распоредување на клапите!

Повеќе
Пред месец 1 1 недела # 1465 by Cub51

Здраво,
Пред неколку дена ја преземам најубавата IL-76 MD со VC, многу убав авион и многу добро направен за FSX, единствениот проблем (и тоа ме лудува!) е што не можам да ги распоредувам клапите, не можам да го најдам патот, и е многу фрустрирачки!
Ако некој може да ми помогне, ќе бидам многу благодарен!

Среќен слетувања

Cub51

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 недела 3 денови пред # 1485 by dw020352

Според мене, некои контроли лудуваат

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.389 секунди
јазици