јазици

На тема-icon Важно сделайте чтобы можно было Снова скачивать без проблем.

Повеќе
1 месец 4 недели # 1468 by слава

сделайте чтобы можно было скачивать без проблем

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 месец 4 недели # 1469 by rikoooo

Здраво,

Извини што не зборувам руски, но Гугл ми помогна да преведам. Кој проблем имате со преземањето датотеки?


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 месец 4 недели # 1470 by Dariussssss

Ве молиме, исто како што рече нашиот администратор, ве молиме користете Google Translate пред да објавите овде.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 месец 3 недели - 1 месец 3 недели # 1474 by Оптимизатор

Ок, разбирам руски ...
Привет тебе из Сербии. А в чем проблема со скачиванием?

Последно уредување: 1 месец 3 недели пред Оптимизатор.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.191 секунди
јазици