јазици

На тема-icon прашање Грчки аеродром ИЛС (ЛЕРСКИ КУРС / ФРЕКЕНЦИЈА)

Повеќе
2 месеци 1 недела # 1473 by brimmy1

HI
Моето име е марка и користев FSX Делукс издание веќе неколку месеци. Се обидов да слетам на голем број грчки аеродроми и едвај од нив има ИЛС ПОСТАВУВА ieЕ, т.е. ЛЕРНИЦИ И ПРЕДМЕТИ НА ФРКЕНЦИЈА. СЕКОГАШ ЗНАЕТЕ СЕКОГАШНИ Ажурирања што можат да се преземат. Слетав со тоа што визуелно го сторија тоа, но би сакал да имам можност да ги користам поставките за ILS доколку е достапна
благодарение
Означи

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.159 секунди
јазици