јазици

На тема-icon прашање PDMG на авион

Повеќе
3 недели 4 денови пред # 1476 by hc_danh16

Кога користите PDMG-датотека на авион во FSX, дали можам да ги користам сите копчиња на контролниот панел на авионот?
И како да ја инсталирате датотеката SP1 на FSX кога ја избришав датотеката за инсталација на виртуелниот диск на FSX?
Фала на сите !!!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.301 секунди
јазици