јазици

На тема-icon прашање Agusta Weatland AW139

Повеќе
2 недели 5 денови пред # 1483 by Bobpa567

Јас ја инсталирав најновата верзија, но кога ќе го стасам Хеле моторите почнуваат да се растопуваат, но потоа продолжуваат од 100% назад на нула, со постојан аларм „Ротор бавен“ Исто така, не можам да го добијам мојот џојстик, Saitek 52Pro да работи со тоа.

Затоа се обидов да ја инсталирам претходната верзија (постабилна), но со слични проблеми.

Јас немам проблеми со други хеликоптери или со џојстик.

Со почит

Боб Палмер

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.345 секунди
јазици