јазици

На тема-icon прашање Внимание Ве молиме прочитајте пред да ја објавите / внимание Veuillez лири авант де постер

Повеќе
Пред 2 години 4 месеци - Пред 2 години 4 месеци # 131 by Gh0stRider203

Добредојдовте во форумот Rikoooo за FSX / FSX Steam Edition.

Ве молиме имајте во предвид дека овој форум е англиски, а тука се зборува само англиски.

За францускиот, ве молиме одете овде: www.rikoooo.com/fr/forum/

Ти благодарам :)

~ GhostRider203 ~

************************************************** ************************************************** *************

Биенале на форумот Rikoooo за FSX / FSX Steam Edition.

Забелешка: Оваа страница е преведен од страна на машинско преведување на софтвер, кликнете овде за да добие англиска верзија. www.rikoooo.com/fr/forum/

ви благодарам :)

~ GhostRider203 ~

(Превод преку Google, па ако е во ред да ги обвинуваат)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Последно уредување: 2 години пред 4 месеци од Gh0stRider203.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.210 секунди
јазици