јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - PMDG Боинг 747 - слетување во Торонто - TrackIR

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 132 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
Boeing PMDG 747 V3
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
Флетампа Торонто
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203, Оздкар

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 172 by Gh0stRider203

имаш да ни го дадеш вашиот систем спецификации човек! Тоа е ГОТ да биде болен систем!


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.169 секунди
јазици