јазици

На тема-icon прашање Falcon50 автоматски

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 138 by FvS

Јас се симне за FSX воздухопловната 747 Еден пред неколку дена ...
Во пилотската кабина забележав автоматски модул сокол 50, панел или она што некогаш на име е ...
Моето прашање:
Може ли да користам thisFalcon50 Функција автоматски и за други авионот, исто така, и она што ми е потребно да направите за да се добие оваа во другите мојот авион е на работа, дали некој знае ...... ?????

Види прилог....

Прилогот не е пронајден

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 139 by FvS

Јас се симне за FSX воздухопловната 747 Еден пред неколку дена ...
Во пилотската кабина забележав автоматски модул сокол 50, панел или она што некогаш на име е ...
Моето прашање:
Може ли да користам thisFalcon50 Функција автоматски и за други авионот, исто така, и она што ми е потребно да направите за да се добие оваа во другите мојот авион е на работа, дали некој знае ...... ?????

Прилози:
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203, luis1245

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 168 by Gh0stRider203

ДА! Ти можеш. Сум го направи пред себе. што е подолго време, но се надевам дека ова ви помага ...

simviation.com/paninstall.htm


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: FvS

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 169 by Gh0stRider203

btw жал за не реагира порано. Јас не видов твојот пост. Моја грешка :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: FvS

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 174 by FvS

Thx многу за одговор, ќе се обидам да го поправив ....

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 175 by Gh0stRider203

Со среќа! :) lemme знам дали тој член е на сите корисни. Како што реков, јас сум го сториле тоа пред ... но тоа е подолго време lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци - Пред 2 години 8 месеци # 176 by FvS

Gh0stRider203 напиша: Среќно! :) lemme знам дали тој член е на сите корисни. Како што реков, јас сум го сториле тоа пред ... но тоа е подолго време lol


Успеав да се добие на панелот Falcon50 Функција автоматски и во други авиони, сега можам да се лета со авион во полн екран и да го користите Falcon50 Функција автоматски во малку под-екранот надолу на дното ... Погледни ја сликата во прилог ..greetings од Холандија .....:-)

Прилози:
Последно уредување: 2 години пред 8 месеци од FvS.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 6.909 секунди
јазици