јазици

На тема-icon Споено Добредојдовте на патот на 787 & Тајната Freeware Chaseplane

Повеќе
1 година 11 месеци # 145 by TheGreatFlyer

Здраво, Добредојдовте на патот на 787 нашата цел е да се најде најдобар бесплатен 787 & потера авион,

Правам вистински авијација канал тоа е многу мал, иако 0 10 следните фази Би сакал тоа може да расте. Нејзините наречен Џејк Ривиера
Јас поминуваат поголемиот дел од мојот ден на FSX (еден играч) Не можам да се приклучат VATSIM иако, бидејќи јас се обидував да пее до didnt прес услови и условите и јас се зезнав
лошо зезнав.

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 160 by Gh0stRider203

Јас лично не ми летаат на 787 (повеќето од мојот лет време е во 747-400LCF и 747-800F), но јас ќе се направи некои копање подоцна денес :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.131 секунди
јазици