јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - TFDi Design 717 - Експресниот пат Visual RWY31 - LaGuardia

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 148 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
TFDi Дизајн Боинг 717
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
Drzewiecki Design New York City X V2
Аеродром Илисим ЛаГвардија
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.171 секунди
јазици