јазици

На тема-icon прашање лудило ....

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 157 by PAYSON

Кудос (и мислам дека во строгоста на смислата) на градителите на БТ-67! Супер убав занает да лета. Јас секогаш сум (од детството) беше голем обожавател на C-47 (или DC-3). Да се ​​дојде на одборот во Rikooo и да се најде дека е изменета на сите вистински начини. Јас, всушност, го спуштив мојот слетување доволно кратко, мислев дека ќе се обидам да слетам на движечки превозник. Заборавив да го олеснам товарот, но заглавив. Оттегнатиот грб за целосна палуба полетува и го прави. Добив слики од екранот, но сепак не можам да ги натерам да ги вчитаат овде.
Рикуо, вие момци имате неколку убави авиони на превозникот. Јас би сакал A1 Skyraider во FSX. Има еден во 2004. Не ми требате сите да ти кажам ... „продолжете со добрата работа“. Се чини дека е барем вашата 2nd природа.
Со почит, PAYSON / Кит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 170 by Gh0stRider203

Знаеш .... тоа е ОНЕ проблемот со оваа веб-страница ... е потребно само една птица да стане зависник lol ^ _ ^

како за слики од екранот ..... употреба пр.сц / :) Го користав тоа за да ги добијам моите слики од екранот за ДАЛИ. можете дури и да испратите работи од вашиот компјутер таму


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 179 by Dariussssss

Здраво, добредојде и многу благодарам.

Исто како што рече GhxNUMXst, може да се зависните на ова место, на најпозитивен начин. :)

Уште еднаш, добредојде.

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци - Пред 2 години 7 месеци # 180 by Gh0stRider203

Најголемиот проблем што го имам е наоѓање на ВРЕМЕ за да уживам во авионот што ќе одам тука lmao

Како што можете да видите, XRAY ја вози Мојата шеста, милиместрална лулаТоа го рече .. сето тоа е 100% Me, со користење на 744LCF и 748F :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Последно уредување: 2 години пред 7 месеци од Gh0stRider203.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.668 секунди
јазици