јазици

На тема-icon прашање CalClassics ....

Повеќе
Пред години 2 1 ден # 193 by PAYSON

Јас го прочитав и се држат до "читање ме" за Кони Rikoooo е. Не знам колку сте во можност да се лета, и очигледно, направете го тоа добро. Отидов да CalClassics, но сето тоа е 2004, 2000 и 98 авиони. Јас не летаат ништо, но FSX работи, освен за борба, тогаш јас сум доста еден дечко Ubisoft. Ви благодариме за информации, иако. Јас навистина го цениме вашата помош. (На Електра е во ред)
Со почит, PAYSON

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.214 секунди
јазици