јазици

На тема-icon прашање бродови ...

Повеќе
2 години 1 месец # 197 by PAYSON

Секако би сакал да видам еден или два носачи на авиони од Втората светска војна.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 198 by Gh0stRider203

знаеш дека не е лоша идеја човек! :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 202 by PAYSON

Што не е да се сака? Дали сум во право? 1 2 Втората светска војна или превозникот флоти. Не ми се во ред, сакам slammin "на палуби што го имаме сега, но тоа е малку премногу ez со најновите Corsair (иако не е авион на Втората светска војна, го користи истиот превозници). Најдоцна во авиони превозникот е goooody. Се разбира, сите мачки Grumman одржи посебно место во моето срце. Имам FSX верзија на она што изгледа како да се биде bitchin "Втората светска војна рамен врв, едноставно не може да дознаам како да го инсталирате. Тоа не мора истата инсталерот Rikooo има. Мора да се кандидира, (буквално, морате да направите некои joggin)
Назад кон облаците, PAYSON

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 207 by Gh0stRider203

Јас не можеа да се согласат повеќе. секогаш забавно да се обиде и да работи автентични како е можно :)

Јас искрено би немаат поим како да инсталирате дека флота без датотеката пред мене. Јас само може да се претпостави дека ќе го инсталирате на папката сценографијата, и ако тоа не е автоматски се додаваат FSX, а потоа да го додадете во рачно ...


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.181 секунди
јазици