јазици

На тема-icon прашање Авиа 57 за FSX

Повеќе
1 година 11 месеци # 231 by Dariussssss

Кратки и едноставни.

Јас би сакал да го види Авиа 57 авиони за FSX. Ми се допаѓа тоа авион толку многу.

Постои истиот авион тука за FS2004, но не и за FSX. Па те молам. : Навиваат:

Однапред ви благодариме.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 236 by Gh0stRider203

Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 240 by Dariussssss

Благодарение Gh0st.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 241 by Gh0stRider203

Ептен. Ми требаа неколку. ПРОНАЈДЕН видео со линк во описот, но таа врска не успеа да биде legit па јас направив некои повеќе копање :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.114 секунди
јазици