јазици

На тема-icon прашање Не ми се допаѓа ова ...

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци - Пред 2 години 7 месеци # 262 by Dariussssss

ETIHAD се чини дека ќе се спушти. Да не ги спомнувам сите авиокомпании кои исто така би можеле да се спуштат со нив, како „Ер Србија“, „Ер Берлин“, „Алиталија“ ... Јас сум исплашен.

ЕТИХАД може да се спушти

Последно уредување: 2 години пред 7 месеци од Dariussssss.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: superskullmaster
Време е да се создаде страница: 0.334 секунди
јазици