јазици

На тема-icon прашање DHC-8 Q400, колапс на опрема во Амстердам

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 263 by Dariussssss

Колапс за слетување на опрема за време на слетување во ветерот на силен ветер на аеродромот во Амстердам EHAM / AMS

Колапс на менувачот

Ако се сетам правилно, имало многу инциденти на колапс на овој тип. Австриец, Хрватска, FlyBe ,,, долга листа.

Нешто не е во ред со тоа.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 264 by Gh0stRider203

Мех, можеби таа имаше доволно на груб допир падови lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: superskullmaster
Време е да се создаде страница: 0.275 секунди
јазици