јазици

На тема-icon прашање создаде флота

Повеќе
Пред 2 години 3 недели # 265 by PaskiDefender

Здраво на сите, некој ќе биде во можност да се создаде на возниот парк на компанијата на Швајцарската хеликоптери Хели-телевизија за FSX?
благодарение на оние кои може да ми помогне

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.169 секунди
јазици