јазици

На тема-icon прашање НОВО ГРАДЕAPНО КАКО ДОГОВОР ЗА 737 MAX

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 267 by Colonelwing

Уживајте во погледот B737 NEW NEW GENERATION Пилотите
Cheers!

НОВО ГРАДЕAPНО КАКО ДОГОВОР ЗА 737 MAX
https://www.youtube.com/watch?v=duZIyu2g8ik

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: superskullmaster
Време е да се создаде страница: 0.568 секунди
јазици