јазици

На тема-icon прашање Ербас A319 Изврши приватно

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци - Пред 2 години 7 месеци # 270 by Colonelwing

Ербас А319 Извршен Приватен
Пристап на летање низ коло @ https://www.innsbruck-airport.com/en

http://www.rikoooo.com/fr/forum/220/43212


Пристап кон реалниот живот во Инсбрук
https://www.youtube.com/watch?v=0hocyLklt_g

Последно уредување: 2 години пред 7 месеци од Colonelwing.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 285 by Gh0stRider203

секогаш е забавно во кое треба да летаат FSX.....


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.165 секунди
јазици