јазици

На тема-icon прашање Јас повторно ... Втора светска војна

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 278 by PAYSON

Јас сум повторно. Бев само Спитболин “и се прашував дали некогаш имало обид да се направи дел од Втората светска војна. Во најголем дел, никој немаше чувство да лета со авиони од таа ера. Веројатно би било комплетно ново искуство, да се повлекуваме одеднаш, од Mach 2 - 3, и да уживате во чувството на слетување на стар / одличен рамен врв, наместо да слетате многу / брзо во аголните палуби. Јас сега за еден би уживал да имам мала флота на превозникот. (Корсаир што го имаме сега е многу забавно. Имам модел од леано железо на една од шемите за бојадисување.)
Со почит, PAYSON1

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 288 by Gh0stRider203

Јас сум 1000% за ова!


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 297 by PAYSON

ЕДНА ИЗ илјада процент? !!!!!? WOW, МОUSTЕ ДА БИДЕ СЛЕДНИОТ СИТЕ ОД НАШИОТ НАЧИН !; -]

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 328 by Gh0stRider203

Да, јас претежно летам џамбори за Мојот VA .... но јас ги сакам Птиците од Втората светска војна :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.195 секунди
јазици