јазици

На тема-icon прашање Лет Фактор Ербас A350-900 XWB

Повеќе
Пред 2 години 3 недели # 303 by Colonelwing

За оние кои се во потрага по она што се чини дека вистински убаво и добро направено A350 во режим на payware.
Јас не го знам ништо за тој производ ,, но од она што сум го прочитал во тој преглед ,, тоа изгледа одлично.

Вашиот избор ,, како што јас немам тесна врска со тој производ спомене погоре.
Можеби некој може да го пополните и да разговараат за тоа повеќе ,, се чувствуваат слободни да го стори тоа Gentelmen ...

Лет Фактор Ербас A350-900 XWB
http://www.simreviews.com/2015/11/15/flight-factor-a350-900-xwb/

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 3 недели # 304 by Dariussssss

Авионите како ова ќе се направи се за други Sims, како P3D и X-Авион ....

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 315 by JanneAir15

Тоа изгледа убаво мислам и дека би можел да добие тоа, бидејќи јас, исто така, е во потрага по добра A350 и мислам дека ова е еден, но јас сум исто така во потрага по добра A380. Некој може слободно предложете ме ако знам добар Ербас A380 со можноста за додавање на liveries премногу. Јас направивме тема наречена "Airplane препораки", па ако имате предлог на A380 молам да ми кажете.


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 недели - Пред 2 години 2 недели # 321 by Colonelwing

Убав избор, што Ербас A350-900 XWB Јане ,, се сеќаваш тоа е за XPlane а не уште за FSX
Само бидете сигурни дека имате купување befort XPlane СМС ...

Ништо помалку ми се чини дека е извонреден дека дури и без ниту еден документ officical перформанси објави уште лет Фактор успеа да го повлече на и развиени совршено веројатна A350 за X-рамнина. Јас сум со нетрпение очекувам за следната надградби на оваа aicraft. Се прашувам во која година корисниците на FSX / P3D ќе можат да летаат Ербас A350.

Последно уредување: 2 години пред 2 недели Colonelwing.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 323 by JanneAir15

Здраво! Ви благодариме за информации, бидејќи имам FSX но има A350 од Aerosoft што е за FSX.
Патем, моето име е Јане (не Жан) и јас не сум жени!: Лут:


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 324 by Colonelwing

Толку ми е жал ,, информации биле поправени ...
Cheers!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.244 секунди
јазици