јазици

На тема-icon прашање "упс?"

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 331 by Gh0stRider203

Мислам дека не е КУПО како треба да го сторам тоа

Ова е една од причините што ги сакам автопилотот и ИЛС :)

www.facebook.com/Transponder1200/videos/...698/?hc_ref=NEWSFEED


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 333 by Dariussssss

Добра работа тие тргнаа наоколу. Wouldе завршише во колосална несреќа ако се обидат да слетаат во првиот обид.

BTW, имате FB Gh0st?

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 335 by JanneAir15

Тоа беше страшно. Како можат дури и да пробаат земја како тоа !? Јас не би го сторил тоа дури и на симулатор. Каде се случи патем? (Земја)


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 336 by Dariussssss

Мексико мислам.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци - Пред 2 години 7 месеци # 340 by Colonelwing

Аеромексико Поврзи се
Embraer ERJ-145LR / XA-ZAC (CNN 145199)
https://www.planespotters.net/photo/304062/xa-zac-aeromxico-connect-embraer-erj-145lr

Фотографот Клаус Екер

Последно уредување: 2 години пред 7 месеци од Colonelwing.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 353 by Gh0stRider203

Даријус напиша: Добра работа што тргнаа наоколу. Wouldе завршише во колосална несреќа ако се обидат да слетаат во првиот обид.

BTW, имате FB Gh0st?

Со почит


Добив еден за ВА :) секогаш можеш да ми ја испраќаш пораката таму и јас ќе ти ја дадам моето лично на тој начин :) Тоа е во Мој сиг :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: superskullmaster
Време е да се создаде страница: 0.255 секунди
јазици