јазици

divers_cat.png
prototype.png
Додадени фајлови: 3
Додадени фајлови: 3
Создаден 13-12-2009
Промена на 30-08-2019
Превземања: 26 177
Големина: 27.3 MB
лиценца freeware надворешен
на FSX компатибилна варијанта кликнете овдеThe Zeppelin NT (Нова технологија Цепелин) е тип на авион изграден во 1990 од германската компанија Цепелин Луфтшипфтехник ГмбХ, Фридрихсхафен. Овој додаток е изграден со FSDS3.5. Карактеристики се мулти LOD-модел со анимации за FSX. Целосно оперативен ви ... Прочитај повеќе
Компатибилен Компатибилен со FS2004
Име на датотека zeppelin_nt_v1.0_for_fs2004.zip

јазици