јазици
Датотеки со цел:
стандардно | име | автор | датум | Преземања
Создаден 17-02-2009
Промена на 11-10-2012
Превземања: 13 944
Големина: 51.2 MB
лиценца freeware надворешен
GMax изведба 2009, заврши анимација, детални виртуелни пилотската кабина, со 3D моделираат екипажот и ко-пилот анимирани. Вклучува 15 repaints плус Аерофлот Cargo.As обично е голема работа, ова е "мора да има" ако ви се допаѓа руски авиони, тоа е комплетен пакет и вистинско задоволство да лета! Имаш ти ... Прочитај повеќе
Компатибилен Тестирано е во ред со FS2004
автор Владимир Zhyhulskiy, Димитриј Смирнов
Име на датотека antonov_an-12bk_v2.zip
3D Виртуелна кокпит
Создаден 23-08-2008
Промена на 11-10-2012
Превземања: 8 142
Големина: 31 MB
лиценца freeware надворешен
За FS2004 само. Руската транспорт повеќенаменски авиони уште летаат во многу земји од светот. Овој модел е формирана со цел да се има комплетен сет (пакет): звуци, VC, анимации (вратата порака назад карго). Специјално дизајнирани за љубителите на транспорт aircraft.Read прирачникот: тоа е многу impo ... Прочитај повеќе
Компатибилен Тестирано е во ред со FS2004
автор Владимир Zhyhulskiy, Д. Samborskiy
Име на датотека antonov_an-26_v2009_fs2004.zip
3D Виртуелна кокпит
Создаден 17-05-2006
Промена на 11-10-2012
Превземања: 18 249
Големина: 25 MB
лиценца freeware надворешен
Антонов АН-124 Антонов ерлајнс за FS2004 на товар и воена транспорт. Малиот брат на Антонов веќе на Rikoooo. Доаѓа со еден repaint, многу добар звук. Врати се одржи назад, се е функционален. Не заборавајте да ги тестираат на копчето "јас"! тоа е клучот за "ништо!" Прочитај повеќе
Компатибилен Тестирано е во ред со FS2004
автор Реј Brower
Име на датотека antonov_an-124_antonov_airlines_fs2004.zip
Само панел 2D
Создаден 26-10-2005
Промена на 11-10-2012
Превземања: 26 601
Големина: 22.3 MB
лиценца freeware надворешен
Антонов АН-225 Sovjet вселенска агенција и на товар Mriya / СОН: Ова е чудовиште за FS2004, огромен руски авион со шест мотори и шатл-простор на задната страна. Тоа ќе биде тешко да се полетувањето бидејќи Антонов АН-225 голта целата писта. Едно решение: клапи во 45 ° .На модел е Wel ... Прочитај повеќе
Компатибилен Тестирано е во ред со FS2004
автор Модел et текстури Томас Рут, панел (voir fichier датотеката ПРОЧИТАЈ МЕ)
Име на датотека antonov_225_sovjet_space_agency_fs2004.zip
3D Виртуелна кокпит
Создаден 26-10-2005
Промена на 11-10-2012
Превземања: 7 191
Големина: 13.5 MB
лиценца freeware надворешен
Овој руски Антонов Ан-24RV е комплетен авиони. Панелот е реална, така што е напишано на руски! Не е лесно кога ќе не читаат кирилица. Во пилотската кабина и кабина се целосно 3D. Repaints се многу добро done.A убава реплика која заслужува да биде познат и тестиран од страна на you.Your коментари ... Прочитај повеќе
Компатибилен Тестирано е во ред со FS2004
автор Димитри Samborski, Николај Samsonov, Максим Mysin, (пакет fichier датотеката ПРОЧИТАЈ МЕ)
Име на датотека antonov_an-24rv_fs2004.zip
3D Виртуелна кокпит

јазици