јазици
Создаден 20-05-2006
Промена на 11-10-2012
Превземања: 14 005
Големина: 7.4 MB
лиценца freeware надворешен
Воздухопловна Blue громот хеликоптер. Модел од серијата и филмот "Tonerre на огнот". Многу пријатно да се fly.Blue громот (Blue Thunder) е американска телевизиска серија во единаесет епизоди на 45 минути, создадени по истоимениот филм и се емитуваше во периодот меѓу јануари и април 6 16, 1984 на ABC .... Прочитај повеќе
Компатибилен Тестирано е во ред со FS2004
автор Алан Devins
Име на датотека bluethunder_fs2004.zip
3D Виртуелна кокпит

јазици