јазици

Локхид Соѕвездие L049A FSX

HOT
Големина 27.09 MB
Превземања 24 353
Created 21-12-2006 01:00:00
Changed 01-07-2014 06:44:45
лиценца freeware надворешен
Автор: Џон Хауард бела, Том Гибсон, Кент Морис, Милтон S
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
Локхид L049A констелација. Авиони за FSX со автоматски инсталира.
3 верзии вклучени.
Ултра-реалистичен звук и одличен квалитет.
Висок квалитет на текстури.
Локхид Соѕвездие L049A FSX Превземи
јазици