јазици

Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 38,5 MB
 • Превземања 33 817
 • Креиран -31 10 2010-
 • Променето -22 08 2019-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10.5
 • Тестирано е во ред со FSX-SP2 + Acc + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: Тим Пиглет Конрад - Прасиња Необични авиони. Ажурирано од Боб Чичило
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Одлично додаток за додаток FSX-SP2 (и Prepar3D v4 + компатибилен) на високо квалитетна, уредна работа.
Вклучува четири текстури, прилагодени звуци, виртуелен кокпит (VC) плус кабина, можност за отворање на задниот држач за карго (Ctrl + E), прочитајте го упатството.

Ан-32 е во основа на ре-мотори Ан-26. клиент лансирањето беше Индискиот воздухопловните сили, кој нареди овој авион делумно се должи на добрите односи меѓу тогашниот лидер на СССР Леонид Брежњев и тогашниот лидер на Индија Индира Ганди. Ан-32 е дизајниран да издржи неповолни временски услови подобра од стандардната Ан-26. На висок пласман на гондолите моторот над крило дозволено за поголеми пропелер дијаметар, што се водени од 5100 КС отценети турбовитлов мотори Пи-20, речиси двапати моќта на Пи-26 мотори Ан-24 е. Затоа, Ан-32 ужива одлична полетување карактеристики во тропските и планински (висока надморска височина) услови, каде топла или воздух попречува мотори влечната сила. Цената за една новоизградена Ан-32 беше цитиран како 6 9-милион долари во 2000

Антонов AN 32 FSX P3D 3Антонов AN 32 FSX P3D 4Антонов AN 32 FSX P3D 5Антонов AN 32 FSX P3D 6Антонов AN 32 FSX P3D 7Антонов AN 32 FSX P3D 9Антонов AN 32 FSX P3D 10Антонов AN 32 FSX P3D 11Антонов AN 32 FSX P3D 12Антонов AN 32 FSX P3D 13Антонов AN 32 FSX P3D 15Антонов AN 32 FSX P3D 16
 • Автор: Тим Пиглет Конрад - Прасиња Необични авиони. Ажурирано од Боб Чичило
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 38,5 MB
 • Превземања 33 817
 • Креиран -31 10 2010-
 • Променето -22 08 2019-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10.5
 • Тестирано е во ред со FSX-SP2 + Acc + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: Тим Пиглет Конрад - Прасиња Необични авиони. Ажурирано од Боб Чичило
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици