јазици

Антонов Ан-225 HD Ливери Пак FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 179 MB
 • Превземања 26 299
 • Креиран -22 06 2017-
 • Променето -10 08 2019-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10.5
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: Томас Рут, препишува од Дагоберт., Звуци од Мајк Хамли Риуџи Озава, пакет и надградби од Рикооо
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Освежено на 10 / 08 / 2019: Сега е компатибилен со Prepar3D v4 +
Антонов Ан-225, најдолгиот и најтешкиот авион во светот се враќа во овој уникатен пакет кој содржи 10 висококвалитетни HD преслики. Модел на летање и Aircraft.cfg ажурирани за да бидат поблиску до вистинските, 100% Prepar3D компатибилен со v4. Вклучува виртуелен кокпит со FSX / P3D компатибилни мерачи, нови погледи на камерата, нови сопствени звуци за An-225.

Референци: Аерофлот, RAAF Camo Австралија, BBC CCCP, DAAFAR Camo Куба, Manner, RASF Camo Сауди, AAF Camo снег, UN Camo Јемен, француски AF Camo Јемен, Австрија.

За полетување ви треба широк писта со минимална должина од 3 km, клапи поставени со минимум степени 15, брзина на полетување помеѓу 150 и 160 јазли, авионот проголта добар дел од пистата пред носот Лифт.

За ефектот на чад притиснете "i"

225 Аерофлот225 Австралија225 австриски225 CCCPКуба 225Начин 225225 Саудиска АрабијаСнег 225225 Јемен 1225 Јемен 2
0001000200030004000500060007000800090010
 • Автор: Томас Рут, препишува од Дагоберт., Звуци од Мајк Хамли Риуџи Озава, пакет и надградби од Рикооо
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 179 MB
 • Превземања 26 299
 • Креиран -22 06 2017-
 • Променето -10 08 2019-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10.5
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: Томас Рут, препишува од Дагоберт., Звуци од Мајк Хамли Риуџи Озава, пакет и надградби од Рикооо
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици