јазици

Букович Expeditor Mk.III FSX & P3D верзија 2.1

ИНФОРМАЦИИ

Комплетен пакет на експедитор Mk.III во цивилна и карго верзија со тркала или плови за оптимална употреба со FSX or FSX-Сетам. Prepar3D компатибилен. Вклучено со документација и процедури во PDF. Детална виртуелна кокпит и целосно 3D модел кабина. Прилагодени звуци, сопствени мерачи. Вклучува 4 препарати.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици