јазици

Iris Phantom AS-GA Megapack FSX & P3D Верзија + поправки

ИНФОРМАЦИИ

Врвен додаток Freeware мега пакет на F-4K / FG.1 Фантом Air Air Attack Superiorty со неколку препратеници. Овој пакет вклучува препратени 13 со два модели. Сите ефекти, како и конфигурацијата на чад се вклучени. Тестирано со FSX / Забрзување и Prepar3D. вклучувајќи FDE, сопствени звуци, мерачи, анимации итн.

Слики

2D2015-11-23 13-13-57-4042015-11-23 13-21-55-65thumbnail 1thumbnail 2thumbnail 3thumbnail 6thumbnail 7thumbnail 8thumbnail 9thumbnail 10thumbnail 11thumbnail 12thumbnail 13VC-1VCVC со шлем HUDVC со HUD
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици