јазици

S-70B-6 Егејска Хок Хеленик НАВИ FSX

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 32 MB
 • Превземања 30 792
 • Креиран -13 08 2007-
 • Променето -31 07 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Port-Over не е компатибилен P3Dv4
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: Делисисис Таназис и Делизисис Пан
Поморската верзија на Black Hawk. NAVY хеликоптер многу стабилна и пријатен за возење, заврши!

Black Hawk Нови хеликоптер на стандардот на Армијата на САД, кој се користи за сите видови на мисии, воздушен напад електронско војување преку контрола или отстранување од бојното поле. Тоа може да носи пиштол 105 mm гаубица.

Од 1978 до денес, на Black Hawk беше искористена за сите области на операции во целиот свет и се извезуваат во многу земји. Во рамките на Армијата на САД, на флота ќе остане во служба сè до-2025 2030.

Модел + звук + комисија + 3D внатрешни сите функционални

Компатибилна FSX и FS2004. Изберете верзија од инсталерот.

Немојте да го пропуштите!
 • Автор: Делисисис Таназис и Делизисис Пан
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 32 MB
 • Превземања 30 792
 • Креиран -13 08 2007-
 • Променето -31 07 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Port-Over не е компатибилен P3Dv4
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: Делисисис Таназис и Делизисис Пан

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици