јазици

Био-Био-M7 260 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 31 MB
 • Превземања 9 466
 • Креиран -08 07 2007-
 • Променето -13 07 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Кари Виртанен, Јан Грант, Рику Хорели, Арон Свин
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Врвен пропелер авион, повеќе функции. Присутни во различни repaints. Песна верзии, снег, вода, и Буш. Авион многу лесно да се лета со многу добри звуци.

Био-Био М-7 е светлина семејство авион со еден мотор кој е произведен во САД од страна на Био-Био воздух од 1980.
 • Автор: Кари Виртанен, Јан Грант, Рику Хорели, Арон Свин
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 31 MB
 • Превземања 9 466
 • Креиран -08 07 2007-
 • Променето -13 07 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Кари Виртанен, Јан Грант, Рику Хорели, Арон Свин
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици