јазици

Myasishchev VMT Атлант 0GT FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 11.32 MB
 • Превземања 8 658
 • Креиран -22 10 2006-
 • Променето -13 07 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Ник Ниџам, Брет Хоскинс
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Руски транспорт авион за орбитални мисии. Овозможува превоз на руски шатлови делови. Достапно во 4 различни препратници. Обрнете внимание на товарот и тежината на горивото. Ставете ги решетките на 3. Чадот ефекти и звуци се совршени.

VMT Myasishchev 0GT Атлант е варијанта на M4 молот-бомбардер Мјасишчев, кој се користи како стратешки воздухопловен авион. VM-T беше модифициран за носење на ракетни бустери и на Советскиот вселенски шатл Буран програма. Таа е исто така позната како 3M-T.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 11.32 MB
 • Превземања 8 658
 • Креиран -22 10 2006-
 • Променето -13 07 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Ник Ниџам, Брет Хоскинс
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици