јазици

Шорцеви SD3-30 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

За FSX компатибилна верзија Кликни тука. Шорцеви SD3-30, 30 патнички турбовитлов Стол транспорт. Воздух Шкотска (Шкотска). Патнички и товарни верзии во ист пакет. Комплетен пакет за FS2004 со сопствени панел, VC, со полно моделирање кабина, звуци, листи за проверка и код.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици