јазици

Ферчајлд C-123 K провајдер пакет за FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 8.65 MB
 • Превземања 7 310
 • Креиран -13 12 2009-
 • Променето -06 08 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Владимир Жигулски
на FSX компатибилна варијанта Кликни тука

3 верзија на легендарниот транспорт - ветеран од Виетнамската војна добро познати од кино "Ер Америка" (M.Gibson и R.Downey). Во новата верзија на целосно го променивме визуелен модел со анимација од страна на пилотите и анимација од страна на истовар на товарот. Е целосно обработени VC - целосно работат држела и анимација мерачи висок dpi, целосно анимација ко-пилот. Панел. 3 текстури - Воздушен Америка, FAV, USAF (camo). Се додаваат 4 обичај ефекти - пад на товарната кутија, пад на свињи со падобран (? Сеќавам на кино), проектот на мотори и ефектот на прав на движење на земјата аеродроми.Детални инструкции за инсталирање е приложи (ReadMe.doc).

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 8.65 MB
 • Превземања 7 310
 • Креиран -13 12 2009-
 • Променето -06 08 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Владимир Жигулски

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици