јазици

СХС Ту-134A v1.2 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

На Туполев Ту-134 (код НАТО садот) е цивилен авион двомоторен советски, слична на американската Douglas DC-9. Тој беше еден од авионите се користи од страна на повеќето земји од Варшавскиот пакт. Бројот на авиони во моментов во употреба се намалува, бидејќи на правила за ограничување на бучавата.

Ту-134A: Втора верзија со повеќе моќни мотори, подобрување на Авионика и капацитет на патници 84. Во сите варијанти беа изградени со карактеристичен нос стаклена купола и радар во предниот дел на камерата,

Овој додаток на е за хардкор вриење, мора да го прочитате упатството (на англиски и руски јазик), во спротивно, нема да бидете во можност да се започне на моторите, кратенка за тоа ќе бидат создадени на вашата работна површина.

панел 2D е многу сложен, звуците се репродуцираат добро, визуелниот модел е успешен, вклучува 4 repaints
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици