јазици

Роквел Б-1B Lancer AlphaSim FS2004

ИНФОРМАЦИИ

За FSX компатибилна верзија Кликни тука

Бомбашот Роквел Б-1 Lancer е долг дострел и променлива геометрија развиени од страна на САД во 1970s. Таа била изградена во 100 копии и се уште е во служба во 2012.

Вклучени со 4 repaints, сопствени звуци, виртуелна пилотската кабина и способноста да се откажат од бомби. Одличен квалитет.

анимации

- Целосно анимирани замав крило со водечките компании ребра (размавта клуч)
- Анимирани spoilerons и elevons (автоматски, на стап лево / десно)
- Анимирани крило спојлери (. 'Ќе pop-up ", ако се активираат со притискање на копче, SIM ограничување кога се вработени spoilerons за контрола на лизгачот притоа ќе се врати непречено спојлер анимација)
- Отворање на пилотската кабина отворот (Shift-е)
- Главни грбната брзина на сопирачките (/ -key)
- Отворање на бомба заливи (2nd излез (со поместување е, тогаш 2)
- Togglable фигури екипажот (Ctrl-W)

инфо панел

префрлување 2 - Електричната енергија панел
префрлување 3 - радија панел
префрлување 4 - гас
префрлување 5 - GPS

Afterburner Ефект - ова е автоматски и исто така е вклучена соодветна моќ поттик во модел на летот.
За FSX компатибилна верзија Кликни тука

Бомбашот Роквел Б-1 Lancer е долг дострел и променлива геометрија развиени од страна на САД во 1970s. Таа била изградена во 100 копии и се уште е во служба во 2012.

Вклучени со 4 repaints, сопствени звуци, виртуелна пилотската кабина и способноста да се откажат од бомби. Одличен квалитет.

анимации

- Целосно анимирани замав крило со водечките компании ребра (размавта клуч)
- Анимирани spoilerons и elevons (автоматски, на стап лево / десно)
- Анимирани крило спојлери (. 'Ќе pop-up ", ако се активираат со притискање на копче, SIM ограничување кога се вработени spoilerons за контрола на лизгачот притоа ќе се врати непречено спојлер анимација)
- Отворање на пилотската кабина отворот (Shift-е)
- Главни грбната брзина на сопирачките (/ -key)
- Отворање на бомба заливи (2nd излез (со поместување е, тогаш 2)
- Togglable фигури екипажот (Ctrl-W)

инфо панел

префрлување 2 - Електричната енергија панел
префрлување 3 - радија панел
префрлување 4 - гас
префрлување 5 - GPS

Afterburner Ефект - ова е автоматски и исто така е вклучена соодветна моќ поттик во модел на летот.

ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици