јазици

Beechcraft T-34C турбо ментор FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Овој додаток е само за FS2004.
Тоа е комплетен авион ALPHASIM T-34C, но со модифицирани 2D- и VC-панели, airfile, aircraft.cfg, и со системски функционалности и модули за неуспех.

Распоредот на панелот и функционалностите на системот се значително подобрени, делумно со сопствени мерачи и ги содржат информациите содржани во упатството за запознавање со NATOPS T-34C P-307_wch3.pdf.

Исто така е изменета airfile и aircraft.cfg за да се прилагодат некои параметри и перформанси на авионите поблиску до податоците од реалниот свет. Покрај тоа, случајни и пилот индуцирани неуспешни модули се вградени во мерачите.

Fs9 2017 07 05 12 08 23 79
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици