јазици

Боинг 707 200-приморски ерлајнс FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 15.4 MB
 • Превземања 17 704
 • Креиран -30 03 2006-
 • Променето -31 07 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Гери Карлсон
Авион од серијата Боинг. Таа има една насликаат. Тоа е едноставен и работи многу добро.
Звуците се со добар квалитет. Еве еден линк што објасни неверојатна приказна за приморски ерлајнс (француски):http://airways.angelfire.com/littoral-airlines.html
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 15.4 MB
 • Превземања 17 704
 • Креиран -30 03 2006-
 • Променето -31 07 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Гери Карлсон

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици