јазици

Боинг-767 400 куќа Бои FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 47 MB
 • Превземања 23 935
 • Креиран -04 01 2006-
 • Променето -14 08 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Модел и текстури ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Уживајте во овој дијамант! Не можевме да најдеме подобар квалитет. Изгледа како вистинска Боинг-767 400. Сите детали се присутни. Панелот е многу убава и функционални. Звуците се многу реални и тие точно доаѓаат од овој авион. Ако вашата графичка конфигурација овозможува, што навистина ќе биде во можност да уживаат во овој прекрасен додаток на. Мора!
 • Автор: Модел и текстури ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 47 MB
 • Превземања 23 935
 • Креиран -04 01 2006-
 • Променето -14 08 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Модел и текстури ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици