јазици

Боинг 747-2U3B Пукет Клима FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Повторно многу убаво авион за исклучителен квалитет на бесплатен. За време на инсталацијата, можете да изберете помеѓу две верзии да се инсталира или верзија "капетан" со панелот на лево или на верзијата "ко-пилот" со панелот на десната страна.

Пукет воздух (Пукет ерлајнс копродукции, Ltd) е авиокомпанија со седиште во Бангкок, Тајланд. Авиокомпанијата во моментов е специјализирана за изнајмување на својата флота на Боинг и 747 737
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици