јазици

Боинг 747-236B Малезија ерлајнс FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 44 MB
 • Превземања 13 913
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -08 08 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Equipe POSKY et Jouvarn Gultom
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
А врвен висок квалитет на авиони со реални кокпит и страшни звуци! Моделот на летот е, исто така, добро направено. Можете да се чувствувате дека авионот е тежок и голем, тешко да се движи. Не пропуштајте!
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 44 MB
 • Превземања 13 913
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -08 08 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Equipe POSKY et Jouvarn Gultom
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици