јазици

Подгответе се за pushback Боинг 747-200v2 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Ова е целосна верзија Подгответе се за pushback "втора генерација".

Оваа верзија е подготвена за pushback вклучува ажурирање издаден во јуни 2004. Бидете сигурни да го прочитате doc датотеки на 2 додаден на вашиот десктоп како тие ги обезбедуваат вредни информации.

Подгответе се за pushback верзија V2 е најнапредна бесплатен Класик B747 Симулатор достапни денес за Мајкрософт Flight Simulator 2004.

Без било какво прашање тоа ќе биде потребно да се учат и повторно студија документацијата внимателно пред вас ќе биде во можност да се користи оваа симулација.

Реализмот е огромна за многумина. Гориво, електрични, Хидраулика и Pnuematics се комплексна дел од оваа симулација и ќе бара дека тие се користат правилно.

Ова преземање верзија вклучува два панели и 17 авиони.

Панели вклучени се:
Аналогни мерачи мотори со аналогна индикатори размавта
мерачи лента мотор

Repaints:

 • Ер Канада - нова облека
 • Ер Канада - стара облека
 • Aerolineas Аргентина
 • Ер Франс
 • Алиталија
 • Америка Вест
 • Avianca
 • Бритиш ервејс Landor облека
 • Braniff
 • CargoLux
 • Кина товар
 • Кондор
 • Континентал
 • Пират
 • CP воздух
 • Источна
 • Ел Ал
 • Евергрин
 • Летечкиот тигри
 • Гаруда Индонезија
 • Иберија
 • Иберија - Стара облека
 • Ирак
 • JAL
 • JAL товар
 • КЛМ - Боја 1
 • КЛМ - Боја 2
 • Кореја ерлајнс товар
 • Корејски воздух - Стари облека
 • Луфтханза
 • Луфтханза товар
 • Блискиот Исток ерлајнс (МЕА)
 • Олимпискиот
 • Пан Ам
 • Филипини
 • поларните воздух
 • Qantas
 • Qantas - Стара облека
 • куќа Боја
 • Јужна Африка ервејс
 • САС - Нова Боја
 • САС - Стари облека Комби
 • Сингапур
 • Сингапур - на товар
 • swissair
 • Swissair - Нов Боја Околу 1983
 • кула за воздух
 • TWA
 • Јунајтед ерлајнс - нова облека
 • Јунајтед ерлајнс - Стара облека
 • UPS-от
 • Varig
 • Вирџин Атлантик
 • Вирџин Атлантик - Стара облека
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици