јазици

Bombardier Северна Америка B25J РАФ FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 42.8 MB
 • Превземања 14 925
 • Креиран -17 07 2006-
 • Променето -12 09 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Брајан Витерс, Рој Чафин
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
B25J RAF верзија Bombardier. Алуминиумската облека е убава. Достапно во шест препратеници. Многу опции. Совршен звук: слушајте го тоа и сонот станува реалност! Благодарение на авторите за создавање на овој мора да има додаток за FS2004.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 42.8 MB
 • Превземања 14 925
 • Креиран -17 07 2006-
 • Променето -12 09 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Брајан Витерс, Рој Чафин
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици